| Lly_3991 a întrebat:

URGENT! Buna, am un tricou alb si unul negru si vreau sa imprimez o poza intrebarea e : poza e pe fundal negru, pe care tricou ma sfatuiti sa imprimez? daca e negru pe negru se vede tare imprimeul? vreau sa fac la PIM -la cate spalari se duce?laughing)funda+vot + tot ce vreti.cat mai multe sufestii si sfaturi

Răspuns Câştigător
| the1answer a răspuns:

Exista hartie speciala pentru tricouri. Am incercat si nu mi s-a dus.Am spalat tricoul de 13 ori ( le numar).
Cred ca ar arata mai bine pe negru pentru ca iese in evidenta poza nu fundalul

6 răspunsuri:
| oAnna a răspuns:

Depinde, sa se vada contrastul totusi, daca poza e de culoare mai inchisa, merge tricoul cel alb,, si invers.

| goldheart a răspuns:

Buna! Cred ca ar trebui sa imprimi poza neagra pe tricoul alb, ca sa se vada mai bine. Eu stiam ca daca speli tricoul cu apa rece, imprimeul nu se duce atat de usor. Sper ca ti-am fost de ajutor! :*:*

| Lly_3991 explică:

The1answer:ce hartie?blushing unde gasesc.cum celaughing ca am nevoie in seara asta si trebuie sa ma misc repedesad

| Lly_3991 explică:

Pai vreau sa se vada mai bine imaginea.dar e pe fundal negru.si nu vreau sa para mai lucios ca tricoul.imaginea e asta:http://www.zazzle.com/butters_ladies_man_tshirt-235013708088079588

| gecse a răspuns:

Mergi acolo unde iti faci imprimeul, ei iti vor arata cam cum ar iesi pe alb sau pe negru. daca speli la max 30 de grade tine mai mult, nu se degradeaza...

| lore_6901 a răspuns:

Depinde cat de tare vrei sa se vada imprimeul
se vede si pe cel negru, dar nu la fel de tare ca pe cel alb