| CandyღDulceata a întrebat:

URGENT! Care e cel mai bun antivirus pentru android? ( SAMSUNG GALAXY YOUNG ) scuzati categoria xoxo

3 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

Eset Nod, foarte bune antivirusuri de la ei, si eu am si imi blocheaza automat paginile virusate si daca descarc ceva imi spune ca imi afecteaza calculatorul ( este si pentru tel)

| Vince a răspuns:

Eu recomand Bitdefender, cauta varianta pentru android.Eu il folosesc pe tableta si este foarte bun, si nici nu iti ingreuneaza absolut deloc sistemul de operare.

| iuliusnedelcu a răspuns:

Avast