| Crick a întrebat:

URGENT! Cum sa dau ign la messenger?! Cine rasp primul si corect! Dau funda! :d si rest votbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mai intai il stergi din lista cu clik dreapta ->remove si apoi
In Yahoo Messenger click "Messenger"(vezi sus), apoi intra la "Preferences", selecteaza din meniul aparut "Ignore List", scrii ID-ul persoanei care vrei sa-i dai ignore: add – remove.
Bafta!

| Yukidaruma a răspuns:

Apesi clock dreapta pe cal caruia vrei sa-i dai ignor, bifezi casuta aia, dai ''ok'' si gatawinking

| LiveYourLife a răspuns:

Deschizi lista cu acea persoana o stergi si apoi apare Ignore in dreapta si dai Ignorelaughing

| CookieXDede a răspuns:

Buna, Crick happy. In primul rand trebuie sa intri in optiuni de la: Messenger>Preferences. La "Category" avem "Ignore List". Dai click pe el si iti apare: "Ignore only the people below". Bun, avem optiunea "Add" si optiunea "Remove". Dam pe "Add" si scrii id'ul. Mentionez ca trebuie sa il stergi din lista mai intai. Sper ca te-am ajutat si bafta happy.

| Noctzia a răspuns:

Mai inai il stergi pe respectiv din lista, apoi il cauti in lista de la address book dai dublu clip pe elca si cand ai vrea sa vorbsti cu el si in dreapta sus scrie add user sai igg user si dau unde scrie igg user.

| andra_9015 a răspuns:

Intri sus in 'messenger'~>'privacy options'~>'ignore list' si scrii acolo id-ul si gata.happy