| TDGMeebu a întrebat:

URGENT!
Cum scap de cicatrici?
Am citit pe undeva ca se poate cu crema de galbenele. E adevarat? Daca da, in cat timp trec?
[Funditoi!]

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Am înţeles că şi untura de gâscă aplicată pe cicatrice ajută la regenerarea ţesuturilor.

| Cherry56 a răspuns:

Depinde de cicatrice; daca sunt grave poti scapa de ele doar prin operatii estetice

| alexeanca a răspuns:

Uite citeste aici http://video.google.com/videoplay?docid=7699339048042598339#Este vorba de crema de melci Celltone de lux.Are rezultate foarte bune mai ales in vindecarea cicatricelor.

| Yuhuuuuu a răspuns:

Ce taieturi?

Este posibil, dar trebuie sa-ti dai de vreo 2-3 ori pe zi... [seara inainte de a adormi, dimineata si dupa'amiaza... ]

[ p. s. astept raspuns la intrebare ]

| TDGMeebu explică:

Nu cred ca sunt grave. happy
Nu sunt de la operatii sau cap spart ceva.
Sunt de la taieturi. big grin blushing happy

| Mitrica_Monica_1990 a răspuns:

Ti-au trecut? ca e prea tarziu pentru un sfat, au trecut deja 2 ani, si eu am 2 cicatrici si vreau sa scap de elelaughing) m-am taiat intr-un accident... si nu stiu daca mai pot face ceva...

| eliza_7051 a răspuns:

Cred ca te-ai taiat sau lovit si in locul respectiv a ramas alb si vrei sa nu se mai vada...cred ca tiar prinde bine o crema autobronzanta