| Izzaabellaa a întrebat:

URGENT FUNDA GARANTATA: Ce coafura sa imi fac maine la scoala funda ceva usor nu sofisticat

3 răspunsuri:
| ioana_7606 a răspuns:

Iti poti impleti bretonul si sa'l prinzi intr'o agrava, ori o coada impletita, iti prinzi bretonul cu o clama dar sa vie asa mai cu volum,
sper ca te-am ajutat.
papa

| cclexa a răspuns:

Pai impletesteti doua suvite din fata si prindele la spate cu un clestisor sau nu neaparat impletite, ori poti sa-ti impletesti acum multe multe suvite iar maine sa il ai cret ca sa poti sa iti pui o bentita. dar depinde si cat de lung ai parul

| Antonia123 a răspuns:

DEpinde cum iti place:

1. Poti folosi placa sa iti faci bucle sau sa til intinzi usor
2.Iti pui spuma pe par si til ridici cumm vrei:Tepi, carliontat, etc.
3. Poti folosi chiar si bigudiuri siasa vei arata poate super!
4.Pate poti sa iti faci si coc!
5.Sau:Poti sa iti ridici parul(daca il ai mai lung cam pana pe la umeri)intr-o coada si iti lasi cateva fire mai lungi pe afara, apoi le impletesti si gata!

Sper ca iti place

http://www.google.ro/......tp?/imgres

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:12, s:0, i:89