| AlexaLovesSkillet a întrebat:

URGENT! Funda si vot! Cine poate sa imi spuna si mie tarifele de la telegondola din Mamaia (Constanta)? Va rog mult!
>Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| LupulTurbat a răspuns:

Sall am fost anul acesta si e 10 lei la copii si 20 de lei la adulti, dar merita e foarte tare daca n-ai frica de inaltimi eu cam am. si am strans din dinti. deci funda?

1 răspuns:
| joane a răspuns:

Pai nu o sa-ti spun asta ci va fi un "comentariu" ptc sa pare ca "statutul meu"nu este indeajuns de "ridicat" pentru a trimite un mesaj :-|
iti plk romana nu zau! eu pot sa zic ca nu o suport... prefer matematica, dar nici cu aia nu am omor.big grin
ti-am dat funda ptc intr-adevar m-ai ajutat :*
mersi