| Allrc24 a întrebat:

URGENT! imi ziceti va rog frumos dc nu imi merge E-mail de la yahoo.Tocamai mi-am facut un cont nou si nu primesc alt mailuri.Am incercat cu celalalt cont al meu sa trim mesaje pe cel nou, pe cel vechi imi arata ca s-a trimis dar pe cel nou nu primesc nimicstraight face. Ce credeti ca are?

1 răspuns:
| loredanalorena a răspuns:

Simcer...nu-mi dau seama cear avea...mi s-a intamplat si mie ceva asemanator dar la tine nu inteleg ce-ar avea lasa-l o jum. de ora poate isi revine in rest tot ce pot sa-ti spun e "bafta"!