| asy25 a întrebat:

URGENT: stie cineva ce es putea sa scriu intr-un eseu(referat) care se numeste : "copii si jucarii"?
plizz repede...

3 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

Pai sa vb despe niste copii care merg in parc se joaca si ceva de genu cu niste copii care se joaca cu jucariii tongue
szc alta idee nu am. scuze am incercat

| Loredana_4143 a răspuns:

Poi o ideea.ai putea sa scrii despre lumea frumoasa pe care o creaza jucariile in miniaturala lume a copiilorbig grinbatting eyelashes

| Daaax3 a răspuns:

Ai putea sa scrii despre o lume numai a copiilor care se joaca cu multe jucarii si au propriile reguli... ceva de genul :d