| hellokittyalba a întrebat:

URGENT! sunt avocat intr-o sceneta la scoala si nu stiu cu sa ma imbrac si ce accesori sa imi iau.cine ma poate ajuta ii dau funda!

2 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Te imbraci intr-un costum(cu cravata, vesta si sacou), ceva de genul file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/avocat-doru-bostina.jpg, de preferat gri sau negru, nu prea conteaza pantalonii, cu pantofi foarte seriosi, ceva de genul file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/desc%C4%83rcare.jpg, cu seroozitate si o servieta. Gata. Daca ai nelamuriri spune-mi-le.

| daiiaa a răspuns:

Ia-ti un costum formal, un ceas ca accesoriu, niste pantofi, si un dosar ceva, sau niste chestii ca sa pari avocatwinking. Sper ca te-am ajutat.