| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Va rog ajutati-ma va rog am nevoie macar de un raspuns corect La Jocul Imvu am ascuns niste haine si acum nu mai stiu cum sa le gasesc ajutorr...Va rog frumos pls... fundita

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Nu mai stiu sa.ti spun exact cum era... dar cand te duci la shop sa vezi hainele si alea ai acolo la optiunile alea my favorites sau ceva de genu. Nu mai stiu sigur...

| qMisaki a răspuns:

Nu le-ai ascuns, ci e-ai eliminat. Stiu sigur. Ai dat pe un buton pe dreatpacare apare in fiecare caseta cu hainele si le-ai eliminat. Nu sunt chiar vesti bune, dar asta s-a intamplat. Aleccsa
de fapt nu stia, dar a zis si ea asa (P.S. cred ca nu stie nici e e imvu). Apropo, ador poza ta de la profil big grin
fundita?( presupun ca nu o sa-mi dai pentru ca nu ti-am dat tocmai vesti bune).