| Roza21 a întrebat:

Urmeaza sa imi fac majoratul dar am o mare problema. Nu am de unde sa aduc baieti la mine in clasa suntem numai fete. ce fac? cum as putea organiza un majorat avand in vdere ca suntem doar fete? va rog sa-mi dati niste idei

3 răspunsuri:
| CariocaAlba a răspuns:

Pe dragoste si sex nu organizam majorate. Asta doar in cazul in care vrei sa chemi baieti sa incingeti noaptea.laughing
Dar am sa iti raspund. Petrecerile cu fete sunt mai simplu de organizat:dans, barfa, adevar si provocare. thinking Ce va place voua sa faceti. Dar iti recomand sa cauti baieti, pentru ca asa va fi plictisitor. Succes.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si fetele nu au prieteni?

| Vibrations a răspuns:

Angajeaza niste stripperi