| Onutzyk a întrebat:

V-ati pune pierce? Si unde anume?

Răspuns Câştigător
| AidaAmaranta a răspuns:

Buna! happy

Nu credeam ca mama m-ar lasa cu asa ceva, dar se pare ca DA.Si ei ii place piercingurile in buric. si mie imi place.deci.in buricbig grin

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Ma batea gandul acum un an sa imi fac unul in spranceana dar nu prea imi place sa imi provoc singura dureri fizicestraight face

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu, in niciun caz.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Da poate, in limbahappy

| iuliana1221 a răspuns:

Daca vrei sa-ti pui ...incearca in nas laughing

| .sad a răspuns:

Dalove struck
in buza sau in limba:Xhappy

| S_6864 a răspuns:

Pentru mine as incerca un septum si doua spiderbites da' mai stau pana la 18 ani ca mai e putin XD vreau sa fiu cu totul schimbat atunci si de asta

| a răspuns:

Da, de ce nu? de 2 ani de zile am pierce in limba si e foarte ok.