| OanaG a întrebat:

Va afecteaza cu ceva stupid-urile?big grin

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să vezi ce lacrimi de crocodil vărs pentru ele de nu mai pot!
Cine apreciază bine ci nu să meargă mai departe.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Ma enerveaza, pentru ca raspund si sunt interesata.

| fluturas a răspuns:

Nu

| Rukhsandra a răspuns:

Nu... decat atunci cand stiu ca am dreptate si sunt "stupida" pentru uni si precizez ca e parerea mea personala

| Ana a răspuns:

Fix la basca big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Doar cand sunt date pe nedrept, din rautate.

| Klara a răspuns:

Oarecum, ma enerveaza, pentru ca unele stupid-uri nu ar trebui sa fie date.

| CokoStar a răspuns:

Da, rau de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E na, fix de ele ar trebui sa imi pese.
Nu ma afecteaza cu nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma afecteaza cu nimichee hee. La inceput(cand eram noua) ma enervam cand vedeam cat de multi imi dau stupid pe considerente numai de ei stiute... dar, la scurt timp, m-am impacat cu ideea(ca toti ceilalti, de altfelhee hee).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă enervează uneori pentru ca eu vreau să ajut anumitre persoane și primesc vot stupid din răutate, fără să fi zis ceva urât sau nefolositor. Si am observat că unele persoane dau stupid pentru că nu ai scris nu-știu-câte rânduri sau ai adăugat raspuns care conține un cuvânt-două. Dar pe de altă parte, dacă oamenii consideră că răspunsul nu e potrivit, nu mă deranjează votul:ața consideră ei.