| nevermind3322 a întrebat:

Va bucurati ca a inceput scoala? laughing -eu nu. laughing))

8 răspunsuri:
| MariusCs a răspuns:

Ma bucur pentru voi laughing ca eu am inceputo de acum 2 saptamani

| Hopeees a răspuns:

Bleah :-&. Debia am inceput scoala si am dat si test crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

raised eyebrows Vadca din prima zi de scoala au inceput certurile, deci nu chiar nu ma bucur deloc.Doar ca mi-am revazut din prieteni ca in rest..nimic.

| AleexNC a răspuns:

Ma bucur ca ma revad cu prietenii happy in rest... moorwinking

| lVlad a răspuns:

Ma pis pe ea ii dau focwinking u nu?:O

Răspuns utilizator avertizat
| TuttyFk a răspuns:

Eu nu am fost astazi de maine ma duc crying m-am invatat noaptea tarziu si acum mi-e foarte greu sa ma despart de acest obicei chiar imi vine sa plang laughing cum m-as desparti de noptile de stat pe chaturi ca de o ruda sad. Macar peste 1 luna si vreo 2 saptamani vine iar vacanta. Dar pana atunci imi va lipsi acest obicei crying

| TuttyFk a răspuns:

Heheh m-am dus si nu e asa de rau.