| Andreea1130 a întrebat:

Va pare rau ca s-a terminat Cronicile Frumoasei Luptatoare? pacat ca s-a terminat asa.sadsad...nu stiti mai avea catava episoade?thinking:S

4 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Eu am vazut primele 2 episoade pe tvr 2 si acum cand mai schimbam canalul la tv. Si apropo, cum s-a terminat? Stiu ca nu mai e nici un episod pentru ca maine incepe alt serial Coreean.

| kindness a răspuns:

Da imi pare extrem de rau! Ador filmul astalove struckSi pe cei 3 actori principalilove struckmai ales pe Sung Baek Chang adica Kim Min Joonlove strucklove struck. s-a terminat tragic, eu am planscryingla sfarsit.sunt in total 14 episoadewinking.love struckCred ca incepe ceva nouwinking. Vizionare placuta in continuarewinking

| AaaNNnnAaa a răspuns:

Da imi pare incepand cu episodu 11 am tot plans...crying. e foarte nasol ca se termina asasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da