| Bellisima a întrebat:

Va plac fetele cu ochii albastri? Daca da ce nuantza de albastru?

Răspuns Câştigător
| -=AleCS=- a răspuns:

Imi plac :X pacat ca nu am ochi albastri :< dar imi plac la nebunie fetele cu ochi albastri :Xblushing

9 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Eu am parul saten inchis si ochii albastrii!
Imi ador ochisorii!
love struck

| BuBuLyNa a răspuns:

Albastu deschis ca cerul

| Andreea_8014 a răspuns:

Eu sunt fata. dar nu am ochii albastrii.in general imi place persoanele cu ochii albastrii.
Mai ales nuantele de albastru inchis :x
UIte.asa : http://www.hopa.ro/poze/mare/14_pics_1204552111.jpg
:x

Deyutza:*

| Pitiq Te IuBeSte a răspuns:

Buna big grin:p
Eu sunt o fata obisnuita...hee hee
din punctele mele de vedere
si am ochii albastrii love strucklove strucklove struck
DraGut, dar si mai dragut atunci
cand ma imbrac in 100 laughing de culorilove struck
pentru ca se schimbalove struck
dupa cum ma imbrac laughinglove struck
ii ador love struck si mai ales cand
e cald afara si ma spal cu
apa rece pe fata love struck
Cam atata! big hug
v-am kiss`at :*:*

| Ma username a răspuns:

Imi plac fetele cu ochi albastri pentru ca asa ii am si eu am o nuanta mai inchisa care iese usor in evident cand porti ceva calumea. Insa imi plac si restul fetelor, nu culoarea ochilor face totul. Mai este si fizicul si sufletul big grin.

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Si eu am ochii albastri dar ador ochii negriiiiiiiii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am ochii verzisigh
As fi vrut sa ii am albastrisigh
Persoana d care imi place are ochii albastri cam cum e poza data de deyutzza.sunt asa frumosi:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Albastru purpuriu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea are ochii albastri si sunt atat de frumosi :X:X si inca un lucru: daca se imbraca in verde i se schimba in verde. o_O