| LEET a întrebat:

Va place bancul asta...

Bula il intreaba intr-o zi pe taica-sau cum se fac copiii:
-pai daca vrei sa vezi, uita-te diseara la ora 10 pe gaura cheii si vezi cum tata iti face tie un fratior.
Bula se uita pe gaura cheii, unde taica-sau peste ma-sa :"baiat! baiat!"...si dupa 9 luni iese un baiat.
se intampla acelasi lucru:
-mai bulisor, fii atent cum iti face tati acum si o surioara.
Bula se uita iar pe gaura cheii si il vede pe taica-sau:" fata! fata!"... dupa 9 luni iese o fetita frumoasa... frumoasa...
Venind apoi taica-su lui bula acasa de la servici, il gaseste pe bula peste ma-sa : " lap-top! lap-top!

Răspuns Câştigător
| sorin a răspuns:

Gheorghe si Ion se intilnesc pe strada:
-Ba Ioane, eu saptamana viitoare ma duc la facultate ma sa ma cultiv!
-Bine ma Gheorghe ma du-te, eu nu pot ca trebuie sa merg la munca sa-mi intretin familia.
Se intilnesc dupa o saptamana si G.il arata o poza si al intreaba pe I.
-Ba tu stii cine e asta?
-Nu stiu ba!
-E Eminescu ma da tu n-ai de unde sa stii da eu stiu ca sunt la facultate!
Dupa 2 saptamini G. vine cu alta poza si intreaba iar :
-Ba tu stii cine e asta?
-Nu stiu ba de unde sa stiu!
-E Ion Creanga ba, da tu n-ai de unde sa stii ca tu nu mergi la facultate!
Peste doua saptamini cind se intilnesc iar scoate Ion o poza i-o arata lu Gheorghe si il intreaba?
-Ba da tu stii cine e asta?
Se uita Gheorghe la poza atent si zice:
-Ba .sa stii ca nu stiu, de asta n-am invatat la facultate!
-ASTA o **** pe nevasta-ta, da tu n-ai de unde sa stii ca tu esti la facultate!-zice Ion.

12 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

rolling on the floor). e tarelaughing. numa de ar si iesi lap`topu rolling on the floor. oricum m`ai facut sa radhee hee. mersi:*:*

| sorin a răspuns:

Bula la mare. Intra in apa. deodata simte o mana pe co*** si o voce zice:
- Plus sau minus 2?
Bula:
-Hai sa zic plus 2. Zise.
Iese din apa si se trezeste cu 4 co***.
- las' ca intru inapoi si zic minus 2 si rezolv eu!
Intra in apa. Vocea:
- Plus sau minus 4?!?

| sorin a răspuns:

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo?
- Mai bine ma duc in padurice...
- Mai bine arunc o grenada...
- Mai bine te duci in padurice!

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo?
- Mai bine ma duc in padurice...
- Mai bine arunc o grenada...
- Mai bine te duci in padurice!

| sorin a răspuns:

Bula la 4 ani pe olita... fuma
Taica-su vine si-i zice:
Tata:Ce faci fumezi?
Bula:Lasa-ma ma-n pace.
Tata: Da' la 4 ani?
Bulabig grineja mi-am inceput si viata sexuala.
Tata:Unde?
Bula:La gradinita.
Tata:Cu cine?
Bula:Nu mai stiu ma ca eram beat

| sorin a răspuns:

Ajunge LEET, ajunge asta e destul de misto.

| sorin a răspuns:

Gheorghe il intalneste pe Ion si ii spune:
- Stii ca ti-a murit soacra?
-!
- Ioane, stii ca ti-a murit soacra?
-!
- Ioane, nu ai auzit, ti-a murit soacra!
- Nu ma face sa rad ca am buzele crapate

| sorin a răspuns:

E si cu tine acumlaughing

| eek a răspuns:

Maxim... da ala cu bula si cu maica sa il stiti?
vine bula de la scoala si maica sa ii pregatea de mancare:
- Mama da' tata de ce are asa de putin par in cap?
- Pentru ca are foarte multa minte si e un om foarte inteligent.
- Pai .si tu de ce ai asa de mult par in cap?
- Taci si mananca!
laughing)

| LEET explică:

Aia cu nemtii o stiam...Mai vreti sa pun bancuri?winking

| LEET explică:

Merci... dar totusi mai pun unul vechi dar amuzant

Ion: - Ba, Gheorghe, tie iti plac femeile grase?
Gheorghe: - Nu, ma...
Ion: - Iti plac femeile cu curul mare?
Gheorghe: - Nu, ma...
Ion: - Iti plac femeile cu celulita asa, pe picioare?
Gheorghe: - Nu, ma...
Ion: - Atunci de ce te culci, ma, cu nevasta mea?!

| LEET explică:

Sorine...numai bancuri care le stiu imi spui... dar oricum sunt amuzante si alea

| LEET explică:

Si asta cu "taci si mananca" il stiam...astept ceva nou... din toate astea pe aia cu bula la mare si aia la 4 ani pe olita nu le stiam, testul le stiu...mai puneti ceva nou