| Natalia_9228 a întrebat:

Va place ca fetele sa injure si sa vorbeasca urat?

2 răspunsuri:
| Cristina8145 a răspuns:

Nu categoric! Si eu inainte obisnuiam sa injur... cam tot timpu. Dupa o perioada am inceput sa renunt fara sa-mi dau seama la toate cuvintele acelea urate, iar acum cand privesc n jur si vad cum vorbesc fetele(probabil cum faceam si eu si nu imi dadeam seama) ma ingrozesc. Se vede foarte urat asa ca ar trebui sa fim mai atente la ce spunem laughing.

| lov3barbie a răspuns:

Pai cam fiecare injuralaughing. Nu mi se pare chiar normal, dar unele se cred smechere vorbind asa!laughing