| NarcyNarcisa a răspuns:

E dragut pentru inceput.Creeaza mai multe pagini si va fi oky.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Daca ai fi pus muzica, si nu scartaieli din alea, mi-ar fi placut.

| georgegs a răspuns:

Sincer nu e cine site cesad asta parerea mea de web mastertongue dar pentru un incepator in asa ceva e bine bravotongue

| Nadina_7471 explică:

sadhappiness:Fiecare asculta ce-i place... Daca tie nu-ti plac cintecele alea nu inseamna ca sint scrirtiieli... pur si simplu nu sint genul tau ( mersi=( )