| anonim_4396 a întrebat:

Va place Justin Bieber? ascultati melodii cantate de el?

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Justin Bieber este un virus de la o boala foarte grava, odata ce te-ai molipsit de virus, nu mai poti scapa de el. Odata ce te-ai infectat cu virusul boalei bieber fever ai urmatoarele simptome:cand auzi o melodie cantata de justin bieber, dai pana la maxic, si canti si tu stiind versurile pe derost, cand il vezi pe undeva dand interviu sau cantand incepi sa urli ca un nebun, ai face orice pentru un poster cu el, ai vinde si televizorul, pc, telefonul, ca doar ii un poster cu bieber.
Sincera sa fiu, eu ascult bieber, dar nu exagerat, adica pe mine nu m-a afectat gripa asta care este peste tot.este dragut, dar nici fat frumos din lacrima nu este, sunt baieti la hollywood mai sexy si mai hot decat el. urasc cand vad intrebari pe TPU gen:cine are idul lui bieber? justin nu cred ca are timp sa stea pe mess, sa fim seriosi, si in plus eu nu cred ca el al vrea sa vorbeasca cu toate mucuasele care fac pe ele cand il vad! sa fim seriosi, si el e om, si el face baie, si el mananca si el merge la wc.eu zic sa fim obsedati de artisti mai mari, care au mai multa experienta, nu de pustani care au scos ceva cu baby peste noapte si au devenit staruri.si pentru fanele bieber, sa stiti ca justin este inca in crestere, nu stiu cum o sa fie, cand el va creste si i se va schimba vocea aia de fetita.eu sper sa nu se intample asta, dar din pacate inca nu s-a inventat licoarea tineretii vesnice.
funda?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu ascult genul ala de pop.Ascult rap romanesc, hip-hop, love songs mai ales toamna

| fluturas a răspuns:

Nu si nu

| JustMe a răspuns:

Nu imi place deloc, si urasc toate melodiile lui.

| TicTacUser a răspuns:

Whooooooooo! cel mai naspa. angryangryangryangry(angryangryangry. funda?

| AmberMyth1 a răspuns:

Nu sunt nici pentru, dar nici impotriva.Nu ma innebunesc dupa cantecele lui. Desi recunosc ca are vreo 2 care imi plac[Never say never; Love me]. Oricum am observat ca se exagereaza in ambele parti.
Parerea mea. :*

| Ruxy_1106 a răspuns:

I hate her. Again.
Bye Bye

| Elenna_4537 a răspuns:

Cu totii stiti cine a fost Michael Jackson , ei bine acum a aparut de nicaieri unu` mic care la inceputul cantecelor zice "ouououou" "ieeeeieieieie" unicul Justin Bieber, pentru mine justin biberon, care se crede mai ceva ca el . si peste tot vad tot felul de fete obsedate de el , dar nu inteleg ce e asa special la el ? muzica buna nu canta avand versuri de genul "i`m a eenie moonie many moo lover" , bine nu arata . aaa stati m-am prins este ca un cocalar de la noi , in videoclipuri el iese din masini foarte scumpe, in poze apare facand semul "peace" , mereu are ochelari de soare si ceasuri foarte scumpe. Mai nou cu totii ati fost impresionati de faptul ca saracul avea piciorul in ghips si totusi a cantat la un concert ... wtf ? nu canta cu piciorul , canta cu gura asa ca nu inteleg de ce toti sunteti asa impresionati . unii sunteti penibili si nu va faceti griji . asa ca duceti-va si ascultati un "ououououou " .

| crissydiana a răspuns:

Da, cantecele mele preferate sunt Down to earth si Love me.Imi place muzica lui, are si voce, este si dragut, pacat ca este putin cam increzut din cate am auzit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, imiplace muzica lui, dar nu de el, asa km au incept fetele sa se crizeze dp el...si nu toate melodiile, dar unele mi se par cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place foarte mult JB(Justin Bieber) si as vrea sa aflu i-dul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalove strucknormaaaaaaaaaaaal ca asclove struckmai ales babylove struck

hai pls da-mi fundalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Id lui ii justin_bieber_for_funs credeti-ma e el mi-a dat acc si am vblove strucklove strucklove struck:love strucklove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si ascult toate melodiile lui

| BebeSweet_9269 a răspuns:

Imi place putin...canta dragutz...mai ascult din cand in cand. favorite girl.restul nu'mi prea placwinking