| Anonimaaa_6055 a întrebat:

Va place mai mult noul eminem sau cel vechi? pentru ca ati observat e foarte diferit acum. Argumentati.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cel vechiiibig grin. Scotea melodii mai frumoase si mai ritmate parca. adica total diferite fata de ce scoate acum. Plus, ca era si mult mai frumos atunci love struck big grin
O zi buna! ^^

| Jony123 a răspuns:

Cel nou e mai ciudat, findca voi nici nu stiti ce canta el acolo, in melodiile lui sunt o gramada de informatii ascunse, lucruri necurate, unii o sa rada de raspunsul meu dar noul eminem si chiar si vechiul au laturii intunecate rau, cel nou sa desteptat putin, dar degeaba. Mie sincer imi place cel vechi, primele lui melodii cand nu era "intunecat"

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cel nou

| Alex_3984 a răspuns:

Ca versuri si ca mesaj pot sa spun ca imi place mult mai mult Eminem cel nou. Am impresia ca isi cantareste mai bine versurile si ca e mult mai atent si cu ideile care le transmite. Insa prefer negativele si flow-ul vechiului Eminem... Dat fiind faptul ca trebuie sa aleg una din doua, il voi alege pe noul Eminem, insa nu sunt multumit 100% de noul stil pe care l-a adoptat; sunt multumit 100% doar de versuri lui de pe Recovery