| kidaa a întrebat:

Va place melodia aia de la liviu varciu si baiatu' ala? ochii tai?

7 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Formatia aia se numea L. A era mai demult, si da, imi place imi aduce aminte de copilarie cred ca a fost printre primele manele pe care le-am auzit
aia da melodie nu toate porcariile care se canta in ziua de azi

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da imi place fr mult :*:*!
L. a-Ochii tai \besk mel

| Pyssaa a răspuns:

Aaaaaaa da sg o ador aia care a cantat-o aseara la protv

| gabryel a răspuns:

Ce tare... Daca deschideam eu discutia despre manele sareati toti pe mine(mai ales rockerii ). Da e o melodie foarte frumoasa, e veche dar frumoasa, manelele de azi nu mai sunt la fel de bune ca cele de acum 3-5 ani, acum toti au dat-o pe etno.

| mary_1175 a răspuns:

Formatia se numea LA si pe baiatu ala care era cu liviu varciu se numeste ache(aurelian ciocan) si da era si este super faina melodia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super tare imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da