| ICanLoveYou a întrebat:

VA PLACE MELODIA LUI KATY PERRY HOT N COLD?:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia lui katy e atat de cool dar ai dreptate ca are 23 de ani si totusi…normal ca dar melodia a inebunit toate mintile. pup

15 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da. Tipa e tare.

| Criiss16 a răspuns:

Da imi placehappy

| cotzobel a răspuns:

Daaa.si celalalta piesa mi. a placut... sper ca urmatoarea piesa pe care o va scoate sa fie tot asa de tare ca celalaltehappy

| Diva a răspuns:

Imi place

| ramy_5584 a răspuns:

Daaa... e super.:X canta fain.tongue

| Elena0210 a răspuns:

Dap...super!

| ramona22 a răspuns:

Dap... dar prefer You're so Gay-Katy Perry

| ion933 a răspuns:

Nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e superba:X:X:X:X
chiar imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-mi place melodia hot n cold a lui katy pary pentru ca sunt fana ei i-mi plac toate melodiile ei as vrea sa te intrebare daca sti ce tunsoare are katy pary. pa te pup maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum am mai raspuns da mi-au dat numele pentru ca nu am ydy aidi ma cheama andreea si apropo esti draguta maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte faina imi place foarte mult o am si pe telefon

| Danyel2002 a răspuns:

În 2008 când a apărut îmi plăcea fff mult. Şi acum îmi place. Atunci aveam doar 6 ani şi o dădea des la radio. A fost pe locul 1 în România.