| mihaelutzamy a întrebat:

Va place numele Mihaela? de ce? Cum ati putea numi o persoana pe care o cheama Mihaela dar sa nu fie MIHAELA?

Răspuns Câştigător
| viiooVe a răspuns:

Da imi place numele.Pe prietena mea cea mai buna o cheama ajea.Eu o strig Melsi(Mihaela Este Libera Si Independenta). Dar nu as putea sa iti spun o porecla tie.Depinde de peronalitatea si caracterul tau.

Dc ai pus aceasta intrebare? Pt ca nu esti sigura ca ti se potriveste acest nume cumva? Eu cred ca nu ar trebui sa crezi asta(daca crezi)deoarece fiecare persoana de la nastere si pana la batranete se ghideaza dupa numele (si zodia)sa, deci crede-ma numele ti se potriveste ca o manusawinking

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu aveam o colega Mihaela si ii spuneam Miha.

| OanaG a răspuns:

Da si pe mama o cheama Mihaela, si pe mine ma cheama la fel [Oana Mihaela]

Fa-ma sa inteleg laughing"Cum ati putea numi o persoana pe care o cheama Mihaela dar sa nu fie MIHAELA?"

Cred ca ar trebui sa o reformulezi!

| marrr a răspuns:

Da, imi place numele Mihaela. Este foarte frumos si imi inspira incredere, adevarhappy. Nu am inteles cealalta intrebare. Si depinde de persoana.

| M' a răspuns:

E dragu:X
Miky, Mix, Mitzy, Mimi, Mica, Mihi, Ela, Miha, Mihu, Mely, Mia, Mimi, Mishelle, Mi

| Mihaelutsaa a răspuns:

Heiii, ma numesc Mihaelabatting eyelashes
Mie prietenii imi pun diferite porecle, ma alinta dar niciodata acelasi nume sau porecla laughing)

| IrxnIroxyI a răspuns:

Mixa

| Zuzulina_9287 a răspuns:

Miha eu asa o strig pe mihaela

| FeTizZa a răspuns:

Si eu ma numesc Mihaela.Prietenii imi spun Myhy,Miki,Miha,Mitzi, Mitza, Mikaela.Sunt foarte alintata.tongue