| adryvalenyy a întrebat:

Va place sa pictati? Daca da ce pictati de obicei? :p

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vulturi.Am studiat vreo 3 luni de zile individual cum sa ii desenez cat mai bine.Acum ii fac cu ochii inchisioh go on

| mgtow a răspuns:

Meseria mea inainte sa fiu sofer pe camion vopseam cu pistolul masini intr-un atelier si reparam loviturilewinking

| Psihiatra a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0&tx=37&ty=62 chestii de genul :) natura vie, sau de multe ori cai, caci simbolizeaza puterea.Ma bucur ca inca mai sunt oameni care sa se exprime prin arta :)http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:15&biw=1024&bih=574

| Libelle a răspuns:

Natura trista, moarta in general.
ape, furtuni, ploi, peisaje triste.
sau chestii neobisnuite, ceva abstract.
acum nu am mai pictat demulttt

| LittleTweety_6502 a răspuns:

P**e

| NikolasXD a răspuns:

Da imi place sa pictez numa ca desenele mele arta ca dracu )

| ioana16 a răspuns:

Nu pictez dar ador desenul clasic in creion. de fel incep cu simple lini iar apoi totul prinde sens. e un joc de imaginatie. dar daca iti place sa pictezi... ce zici de peisaje sau portrete? sper ca am fost cat de cat de folos. succes big grin