| croissant a întrebat:

Va place sa va uitati la activitati paranormale? Mie da. Problema e ca mereu se difuzeaza noaptea de la ora 00 in sus si uneori simt ca nu adorm usor dupa. Sa renunt la a ma mai uita la ele? S-a creat o asa dependenta... Ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Mai bine lasă-te de ele. Nu câștigi nimic bun din astea, sunt doar escrocherii.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa te uiti si pe internet big grin

Da, imi place sa ma mai uit, chiar daca stiu ca nu sunt reale, le gasesc interesante.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă nu ai coșmaruri după vizionare și ție îți place continuă.Ca să nu mai stai până la ore târzii, să poți să fi aptă de muncă a doua zi, cu siguranță sunt disponibile și pe internet.