| anonim_4396 a întrebat:

Saluut TPU... uitati care esi problema mea:
-Imi place mult de o fata de fapt e viata mea nu stiu asa simt, uneori ma ignora total se uita la un prieten de'al meu si uneori... mintea imi spune sa o dau dracu de fata iar inima sa nu renunt la viata mea! Ce ma sfatuiti sa fac?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Se pare ca viata ta nu valoreaza pentru tine nici doi bani, dar este adevarat ca nici nu ai proprietatea cuvintelor. In afara de pustii de 10 ani, nu cred ca este cineva interesat de povestioara ta.

| Blu3Smyle a răspuns:

Stiu cum e dar exact exact tongue eu nu as renunta la fata aceea daca o iubesti asa de mult (unii ar putea comenta ca ai spus cai viata ta happy ) nu merita sa renunti poate te ignora ca sai dai tu atentie si poate doar colegul tau arata mai bine nimic mai mult dar daca o placi fai si tu un mic cadou ceva ce o sa-i placa ceva mic tongue zambestei invit-o la un film si dupa te descurci tu.Succes? Funda +primul raspuns

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Pai si eu am trecut printr-o situatie asemanatoare ca a ta si pot sa-ti spun ca pana cand nu o patesti, nu te inveti mintehappy. oricate sfaturi tiam da noi aicea ai sa te intorci la ea pentru ca asa o sa simti tu ca e bine sa faci.
si nu te judec.fa ceea ce vrei sa faci si invata din greseli.
daca e sa-ti dau si un sfat, nu pot.pt ca tu o cunosti pe fata aia.deci bafta