| anonim_4396 a întrebat:

Va place Trasniti din nato?

Răspuns Câştigător
| denisa_2911 a răspuns:

Hmmmmm... ii adorhappy...sunt cei mai tari...nu se prefac ...ca altiihappyhappy.:X... tu? noapte buna!winking

15 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Nu.nu ma uit la emisiuni romanesti.tongue si cand ma uit, ma uit la Fata lui Tata si rar la Copii contra Parinti[nu le-am mai vazut de 1 lunalaughing]

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cinstit, nu ma uit la asa ceva.

| daniDeeDee a răspuns:

Imi place Marlanu', e cel mai tare. big grin

| Mwhahahaa a răspuns:

Sincer, odata la 5 luni laughing...
Cel mai des ma uit la "Fata lui tata","Te pui cu blondele?","Pariu ca stiu"...atatbig grin

Xoxo.

| night_crawler a răspuns:

Mascaricii aia!?! laughing ...mai bine ma uit la divertis sau la carcotasiwinking

| antonius74 a răspuns:

Da, dar acum se numesc Trasnitii.
Ce coincidenta faina, chiar azi am scris un articol despre asta pe blogul meu :))
http://prostioareurbane.blogspot.com/2009/10/trasnitii.html

| DonGiovanni a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| mcrenma a răspuns:

Da, foarte mult. Ma amuza rau de tot cand dau secventele de la filmari laughing

| georggyy a răspuns:

Da

| betti a răspuns:

Nu.Nici nu ma uit la emisiunea asta, sau ce o fi!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Da laughing
Da ce-i drept nu prea mai am timp sa ma uit. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

place valdame

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper tari, urmaresc din germania, special chiorete e super

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal...Trasnitii este cel mai tare serial din Romania, din Europa, din toata lumea, din tot universul!