| micaella a întrebat:

Va rog ajutati-ma : cum pot sa scap de emoticoanele acelea pe care le'am instalat ca nu stiu nici sa le dezinstalez plssss cryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| aditilica a răspuns:

Intra in my computer si vezi ca sus in stanga ai add or remove programs si acolo ai o lista su installurile. daca nu merge nici asa downloadeazati revo uninstallertongue

2 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Intri la start > Control Panel(Panou de control daca ai pc in romana) > si dai la a 3a optiune(Add or remove programs) > cauti in lista aia ce vrei sa dezinstalezi(in cazul tau emoticoanele alea care o sa apara cu numele de sweet IM si dai remove. Urmezi pasii de acolo imi exact dai next sau ce trebuie si apoi dai un restart la pc. Si gata, nu le mai aibig grin

| micaella explică:

Da' am o intrebare : dc nu mai imi arata fetisoarele d la mess?

ca am dezinstalat emoticoanele celelalte... sadsad