| emrys369 a întrebat:

Va rog ajutati-ma,e urgent,dau funda, si cel care ma ajuta ii dau si 20 euro prin paypal!
am incercat sa fac update in dfu la ios 7.1.2 si m-am dus sa beau apa.cand vin itunes mi-a spus ca iphone-ul nu am putut fi restaurat.si ecranul iphoneul era plin de dungi albe si mov.m-am speriat si am tinut butoul home+power si mi-a intrat in recovery mode.in recovery mode in colt tot apareau dungi mov si roz. dupa un timp au disparut un pic si am pus din nou ios 7.1.1.cand intru in setup daca apas butonul home si imi apar taburile cu energy call anulati imi face fundalul alb negru mai deschis si cand intru in spring board imi face ecranul mai inchis mai deschis, in continu.
cum scap?

1 răspuns:
| tipulserios a răspuns:

Daca mai ai garantie du-l si poate vei scapa.Eu am avut un galaxy s3 si au aparut niste dungi pe ecran si m-am dus cu el la garantie si in 14 zile mi l-a dat cu un alt display si mergea verry good.Du-l si tu la garantie.BAFTA