| Incorruptibleman a întrebat:

Salut baieti! Va rog sa ma ajutati. Am un iPhone 4, cand vreau sa il deblochez (sa intru in meniu) imi apare : "Configurati-va iPhone-ul utilizand iTunes daca reteaua dvs. Wi-Fi nu este disponibila." Dau "CONECTARE LA ITUNES", se deschide iTunes si cand imi cauta iPhone-ul zice "We're sorry, we are unable to continue with your activation at this time." Daca apas pe butonul HOME imi apara 3 variante si anume : 1. Apel de urgenta 2.Reincercati 3.Configurari wi-fi 4. Anulati...Le-am incercat pe toate si nu merge niciuna. Nu stiu ce sa mai fac...

AJUTOR VA ROG!
DAU FUNDA GARANTAT!

Răspuns Câştigător
| Importantul a răspuns:

1.Salut, intra in itunes si dai restore.
2. Daca dupa asta nu merge, conecteazal din nou la itunes si tine butonul de power si de home in acelasi timp pana apare emblema de la itunes si cablul usb, dupa asta intri inapoi in itunes si dai iar restore.

2 răspunsuri:
| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

Tre să ai cont app store. Fă-ți unulwinking.