| deyutza_9162 a întrebat:

Va rog ajutati.ma!
Maine este balul bobocilor si trebuie sa spun un de ce am un mic discurs...
am foarte mari emotii si nu stiu ce sa spun (de ce am participat la bal etc); cateva randuri...va rogbig grin
dau fundah:*

1 răspuns:
| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Si eu am participat la bal(pe clasa a9a)
tin minte ca aveam doar o poezioara care ma descria
Pentru tine as spune sa zici ceva de genul: ca nu ai intrat in cocncurs sa castigi, scopul tau e sa cunosti persoane noi, sa te improetenesti cu lumea
chestii de genul, insa poti folosii si ideea de poezie, scurta si la obiect
sper ca t-am fost de folos
si bafta la bal