| BlueEyes_7094 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Sunt de fapt Bya132, nu stiu ce s-a intamplat, mie in calculatorul meu mi-a ramas parola de la cont si am uitat-o! crying si acum cand sunt la bunicii mei am vrut sa imi reaflu parola.Am dat pe,, ti-ai uitat parola" iar apoi, cei drept, aceea era parola mea adevarata, mi-am reamintit-o dar nu imi intra pe Bya132, ci pe aceasta BlueEyes. Nu am fundele pe care le aveam, nici intrebarile! Va rog mult, va dau funda+Folositor+inteligent pe contul asta si celalat.

4 răspunsuri:
| Kaliiii a răspuns:

Poate ca este aceeasi parola ca la BlueEyes sau te sfatuiesc sa iti scrii adresa de mail completa. ori poti sa iti modifici parola astfel incat sa nu fie la fel cu cea de la BlueEyes

| WyvernSky a răspuns:

Buna bya da poate ai uitat parola contului te sfatuiesc sa dai am uitat parola, dar mai intai se schimbi adresa de email de pe acest cont petru ca asta e problema(cred), poate daca o schimbi cei de la TPU iti vor trimite datele tale din contul Bya132!
Bafta!:*

Răspuns utilizator avertizat
| Bya132 a răspuns (pentru Clannad):

Nu era vrăjeală. Chiar eram eu laughing