| Neagu_Flp_Maria_1971 a întrebat:

Am o mare problema! A venit la mine un verisor cu laptopul si a vrut sa stea la wifi la mine. Eu nu aveam parola la wifi si nu stiu ce s-a intamplat ca lui i-a aparut o chestie ca trebuie sa introduca pe laptop pinul ruterului meu asa ca i l-am dat...la introdus iar dupa nu mai aveam eu si mama mea internet wifi pe telefoane.Ne aparea la wifi cand am dat in loc de D-Link (numele ruterului) marca leptopului lui si numele verisorului uramat de o parola.Am incercat sa introduc la parola pinul ruterului, cel care i l-am dat si lui.Va rog sa ma ajutati chiar nu stiu ce sa fac!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Resetează routerul, sau scoate l din priză si asteaptă 5 minute si pune l din nou.