| Melinte_Mihai_Ghidus_1995 a întrebat:

Va rog ajutor când iau telefonul de la ureche nu se mai aprinde ecranul pana când cel cu care vorbesc nu Închide ce se întâmpla?

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Al meu tot face asa, presupun ca-i din cauza ca l-am tinut aprins foarte mult pentru perioade indelungate cand jucam Clash of clans mai demult si nu puteam sa-mi las telefonul sa-mi adoarma, ca ma atacau daca eram offline x.x Du-l la reparatie, eu tot trebuie sa-l duc pe-al meu candva, insa-i suportabil pana ce.