| stefaniatoderasc2002 a întrebat:

Va rog am un cont care e pe cale sa moara pe webkinz si vreau unul nefolosit va rog ajutati-ma e un golden retriver! va rog mult!sad

2 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Buna! Imi pare nespus de rau pentru tine dar sa stii ca nimeni nu cumpara animalute webkinz ca sa iti dea tie codul sau sa ti-l dea pe al lui, chiar daca are mai multe. Economiseste si incearca sa iti cumperi altul. Sincer eu nu am webkinz, ti l-as fi dat. Sper ca cineva sa se indure sa ti-l dea! Te pup si iti urez succes!

| SugarStar a răspuns:

Un lil costa 12 lei. Imi pare foarte rau as vrea mult sa te ajut dar nu am cum. Am webkinz dar n-am conturi nefolosite si nu pot sa-ti dau contul. Imi pare nespus de rau. Sper ca cineva sa te ajute.