| Alex892 a întrebat:

Va rog bagati id-il andreidragos2009 si luati-l la injuraturi ca nu stiu cum a aflat parola mea de la facebook si mi-a schimbat-o si mi-a pus numele in "sunt un fraier"(nu stiu cum a afloat-o ca nu o stiam decat eu si era si grea) si mi-a dat si ginore va rog mult

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Ce treaba am eu cu el

| Unbearable a răspuns:

Daca ar exista un asa prost, care sa-l injure pe acest tip, ce ar rezolva?!

| lulucel a răspuns:

Si schimbati parola inapoihappy...doar e pe id tau facut facebook happy

| lulucel a răspuns:

Si schimbati parola inapoihappy...doar e pe id tau e facut facebook-ul happy