| LalLyBoOmD a întrebat:

Va rog dati-mi jocuri pe care le pot downloada free de pe net de gen Second Life, Gta, Star Wars...si de baieti si de fete >:"! Dati-mi site-urile de unde le pot descarca free si fara virusi! Cel care-mi de cele mai multe jocuri si mai faine primeste

1 răspuns:
| Emazio a răspuns:

Gpotato.com super tari jocuri,e unu de exemplu in care faci scheme cu rolele sari pe bari pe panouri,diverse, combat arms, world of warcrat(starter account),