| Cattalina a întrebat:

Va rog dati-mi multe status triste si triste de dragoste crying crying crying crying crying funda...

Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

DND, decat daca vrei sa-mi spui ca ma iubesti...

Distanta ne desparte si totusi ne apropie….raman singura, aud doar bataile inimii care ma asurzesc;totul se topeste odata cu tristetea sufletului tau…Strig la cer si fug departe … strig continuu si ma pierd in noapte … acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni!

Strig la cer si fug departe.strig continuu si ma pierd in noapte … acolo unde tu ma astepti sa ne iubim ca doi nebuni

Priveste in jur.ESTI UNIkA, gaseste UNIkUL si nu mai privi in jur!

Nu conteaza cat ma iubesti... atata timp cat te prefaci!

Unii oameni cred gresit ca opusul dragostei este ura ,eu cred ca este indiferenta

Daca as spune ca te plac, te-as minti … TE IUBESk !

O lacrima am varsat pentru tine, o lacrima ce pe obraz a curs usor . si s-a prefacut intr-un vis de amor ...

E o nebunie sa urasti toti trandafirii,doar pentru ca te’a intepat un spin!

Dragostea se naste din priviri , creste pe buze si moare in lacrimi...

Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita!(Pascal)

Ce e dragostea? Nevoia de a iesi din tine insuti.[Ch. Baudelaire]

Ce sublima copilarie este si amorul ! (Al. Dumas - fiul)

Picioarele tale sunt obosite ? Pt ca ai alergat prin mintea mea toata ziua...

Sarutul tau inca il mai simt pe buze. ma faci sa plutesc atunci

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc… supara cel ce iubeste… cel iubit isi bate joc

Cea mai stranie forma de a îndeparta pe cineva este a sta lânga el si a sti ca nu-l vei putea avea niciodata.

Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata.(John Gay)

Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi ?

Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi

Adesea, oamenii uita ca una din componentele importante ale dragostei este vointa de a iubi.

Alfabetul incepe cu ABC. Numerele incep cu 123. Muzica incepe cu do-re-mi. Si prietenia incepe cu tine si cu mine...

Mi te-ai lipit de suflet ca timbrul de scrisoare si nu te pot desprinde caci inima ma doare...

Prin umbra noptii eu incerc sa te privesc in luna, de dormi eu te-am trezit iubit-o sa iti zic noapte buna

Am plans, am suferit, am pierdut atatea. totul pentru o cauza nobila: IUBIREA dintre noi doi

Alfabetul incepe cu litera "a", numaratoarea cu "1", tristetea incepe cu o lacrima, bucuria cu un zambet, iar fericirea mea incepe cu tine

Ce sublima copilarie este si amorul...

Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi ? (Petrarca)

Afectiunea este germenele pasiunii. Pasiunea este germenele celei mai perfecte iubiri.

Cand dragostea vorbeste, vocile tuturor zeilor para fi adormite in armonia raiului. - William Shakespeare

Cine umbla dupa iubire, n-o va gasi;cine-o da, o primeste inapoi...

Credinta castiga cel mai mult, umilinta primeste cel mai mult, dragostea insa lucreaza cel mai mult.

Priveste-ma. tine-ma de mana. tine-ma in brate si apoi SARUTA-MA !

Un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericita, poti sa razi cand inima iti plange!

Cat de mult te iubesc nu vei stii niciodata! Iti pot spune doar ca 59 de secunde din fiecare minut de-al meu ma gandesc la tine. E mult sau e putin? Cand vei stii raspunsul se va risipi si misterul

Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul… rasul, sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bukurie, sa iubesti inseamna sa te oferi din toata fiinta ta celui care-ti tine loc de soare…

Un trandafir as vrea sa fiu, sa te sarut printre petale, somnul sa ti-l veghez pana tarziu, ca sa te simti si tu o floare

Iti multumesc pentru ca existi in viata mea si pentru ca ma ajuti sa inteleg ce inseamna sa iubesti si sa fii iubit

IUBIREA e frumoasa, IUBIREA e trista… chiar daca e frumoasa sau trista… IUBIREA exista

Te v-oi iubi si atunci cand marile vor seka… Am sa te iubesc si atunci cand stancile se v-or topi… Te v-oi iubi si atunci cand scurs nisipul vietii va fi

Esti iubitul mintii, inimii si trupului meu, esti printul fermekat al viselor mele romantice, incantarea si minunea sufletului meu! ! !

IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul

Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spune Te Iubesk cu o singura privire !

Te Iubesc si nu vreau sa te pierd… v-oi lupta sa recastig iubirea noastra pierduta candva…

Nu pot sa dorm si ingerasul mi-a spus sa ma gandesc la ceea cei mai frumos in viata mea. M-am gandit la tine pentru ca viata mea esti TU…’MiSs-YoU’

Ce sa scriu?… nu incap decat 160 de caractere… oare de cate ori pot scrie TE IUBESC

Intr-o zi ma vei intreba ce e mai important pentru mine:tu sau viata? Eu voi spune ca viata iar tu te vei supara dar fara sa-ti dai seama ca pentru mine tu esti viata ! "

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei. Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine !

Intr-o noapte o stea m-a intrebat: De ce n-o lasi daca te face sa plangi? I-am raspuns: Stea tu ti-ai parasi cerul !?

E greu sa iubesti, si va fi intotdeauna, dar adu-ti aminte ca cineva te iubeste si acela sunt EU

Ziua in care te-ai nascut tu sigur era ploioasa, dar nu era ploaie… cerul plangea pentru ca pierduse cel mai frumos inger !

Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a zis ca un inger nu pazeste alt inger !

Saruta-ma si vei vedea stelele. Iubeste-ma si ti le voi aduce la picioare !

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul !

Mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante.

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a învățat să citești printre zâmbete și rânduri.Ștergi o lacrimă dar nu poți să ștergi amintiri.

E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.

Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum.am suferit prea mult ca sa te iert si acum

Aproape tot se iarta dar nimic nu se uita

Zambet fals. Privire plina de ura.Cuvinte aruncate`n vant,Minciuna ! Si tOate fara nici un motiv ! Am greSit din nOu.Am Oferit dragOste , Unde trebuia sa ofer indiferentSa ! ."

αм cяєzυт ιη σcнι ѕιηcєяι ѕι ∂α`н,м'αм αяѕ. . .αм ναzυт` ιη σαмєηι cє ηυ`н νяσιαм ѕα να∂ νяєσ∂αтα`н. . .ιυвιяєα ѕι υяα cυм ℓσνєѕc αмвєℓє ∂єσ∂αтα`н

тιмρυ νιη∂єcα яαηι` ∂αя υcι∂є ѕρєяαηтzє`. . .ηυ`н ρσт ѕα мα ƒєяєѕc ∂є αмιηтιяι єχαcт`н cα ∂є gℓσαηтzє

ѕтιυ cα υηєσяι є ρяєα тαяzιυ. . .ѕα ℓυρт ∂є υηα ѕιηgυяα , ηυ ѕтιυ ! єѕтι αтαт`н ∂є ∂єραятє`н. . .υη ƒιηαℓ ƒєяιcιт`н , ∂ιη ρσνєѕтι ηєтєямιηαтє!

ιηcσтяσ ѕα αℓєяg؟؟ єяαι ѕтαятυℓ мєυ. . .мι`αм ρυѕ ιηcяє∂єяє ιη тιηє ѕι ιη ∂υмηєzєυ

Am visat prea mult ce nu trebuia, am vrut prea mult ce nu trebuia, acum toti sunt fericit, iar eu plang printre zambete si rasete.

Stau in camera mea rece Privesc in jur si mi se pare Ca pereti se strang in jurul meu Ma simt singura Totul e intunecat si rece, intocmai ca inima mea Inchid ochi si incerc sa uit de tot.

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

Acum tot ce a fost intre noi pare demult… incerc sa-mi amintesc dar nu pot …tu probabil m-ai uitat, in timp ce eu traiesc doar pentru tine…

Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat.

Durerea ce in suflet o port, nu pot s-o mai suport, in lacrimi ma topesc in lacrimi ma trezesc. de ce oare TE IUBESC ?

Vezi tu nu pot sa te uit fiindca te iubesc prea mult.Insa tie ti-e usor mie insa imi vine sa mor.

Nu stiu ce a fost intre noi: o dragoste, o minciuna, o obisnuinta.Dar orice ar fi fost a fost un vis frumos, vis care a ajuns sa ma raneasca si nu mai pot sa traiesc asa.

Inima mea e rupta in doua, jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna.

De ce ai ales sa ma minti cand putea-i sa imi zici totul in fata,de ce ai ales sa imi ranesti sufletu, cand eu tineam la tine.Am avut incredere ca timpul se va scurge printr-e noi dar de fapt se scurge pe obraji mei!

Lacrimi amare imi acopera ochii cand noapte la tine stau si privesc, iar somnu-i departe nu pot sa-l apropii si doar la tine stau si ma gandesc.

Plang de durere, sunt singura si trista si te vreau inapoi, intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc.

E atat de frig, lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc, traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata.

2 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •
• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"
Picture
Si ce usor e sa zambesti` • cand ai incredere`n ceea ce esti` love struck

• Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla •

• Si maine e o zi • Si maine voi zambi • Chiar daca mi`e greu • Voi zambi mereu •

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Din cauza ta sunt fericita !love struck

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine ! • Tu imi dai incredere in mine ! •

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• Ma inalts sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa potsi pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viatsa mea •

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu`l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

• mi-as dori sa mai fiu fetitsa mika • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

• Nu incerca sa fii a lor • Sunt multsi care nu stiu ce vor • J` tsine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck

• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putealove struck • mi-ai dat sperantsa s`o traiesc si`o traiesc prin ealove struck

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Totzi avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importantza • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprimlove struck • Traim viata din plinlove struck • Facem ce stimlove struck

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti ! •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem cu capul SuSlove struck • Ne avem una pe alta si asta`i mai PresuS •

Cu tine in gandlove struck, stau noapte si zilove struck, si nu stiu viata fara tine cum ar filove struck.

10 vieti de'as sta cu tine tot ar fi putinelove struck

• Esti locu'n care intotdeauna m'am intors • Tu ma aduci la normal cand sunt intoarsa pe dos •

? Ce te face sa crezi ca el era "The one" ? ? Ai crezut ca stai o viata ? Dar n-a trecut un an ? Ai pus prea mult suflet ? Nu-ti face corectie ! ? N-ai gresit cu nimic ? Deci ia-o ca pe o lectie ! ?

• M'ai atras cum ai stiut numai tu • Si'am ramas doar a ta cu sufletul • M'ai atras cum nu a facut'o altcineva • Si de atunci locul tau e in inima mea love struck

• In mintea si inima mea o sa ramai toata viata • Chiar si atunci cand am sa mor si in mormant am sa`ti duc dor !love struck

» Ce spun acum bagati la cap: Eu va iubesc cu adevarat. Pe tine surioara mealove struck. Si pe tine dragostea mealove struck »

? Multi cred ca pot gandi pentru noilove struck ? Dar noi nu inseamna mai multilove struck ? Noi inseamna doar 2love struck

? Mandria n`are loc in doi ? Ca ea e prima care naste un razboi ?

`• Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viatsa. Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck. •

Du`te. somn usor. Fa bine. in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine. sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine.

? Daca vrei sa ma cuceresti. Invata sa iubesti. ?

pfff. Ce Sa`Tzi Fac ? AsTa e Firea. cReDeai Ca n ViaTa Te inSheaLa DoaR Pr!V!Rea ?

•[love struck] Sa nu ma intrebi de ce lumea din jur nu mai e. in mintea mea acum traiejti doar TU . [love struck]•

[love struck] Orice s`ar intampla el p mne` ma ubesjte`[love struck] . Eu sunt fetitsa lui. sji fara mne`nebunesjteeee` [love struck]

AcCePtA`Ma FaRa NiCi1 ReGrEt. PrOmIt Ca O sA FiU SiNgUrU` TaU DeFeCt. [love struck]

[?].OrIkT VoOr uNii. Nu Ne DeSpArTsIm. OriKt SpOoN aLtSii. NoOi Ne IoObIm. AzI Ne CeRtAm K`aJa E DrAgOsTeA. MaInE. SoArTa Ne Va ImPaCa. [?]

Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte.Invatz sa intorc spatele cand nu sunt pretzuita.Invatz sa ma fac respectata.Chiar daca nu toata lume m`nghitebatting eyelashes

[_[-[? Si realizez ca pot.[Sa uit tot]?Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum.poate am pierdut ce aveam.ptr altcva mai bun?]-]_]"

Acolo sus intr-un coltz de cer

E lumina si pot sa sper

Ca intr-o zi eu voi afla

Unde esti iubyrea mea

Acolo sus intr-un coltz de cer

Se afla sufletul meu stingher

Dar stiu ca va veni o zi

În care eu te voi gasi

invata sa suferi de vrei sa iubesti, invata sa fii liber de vrei sa traiesti, nu dispera cand viata te apasa si nu plange de-al tau destin. caci dupa lacrimi viata-i mai frumoasa, cum dupa soare ceru-i mai senin.

"» Doar viata pe care o traim pentru altii este o viata ce merita sa fie traita. [?] «"

Picture
Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

si suna,tu ii respingi,si suna iar.ii raspnzi,dar in zadar.aceeasi poveste p kre i`ai mai spus`o.

Ma-ntreb ea stie,ea stie oare.ca e doar o alta sau poate nu.sau poate ea e ce cauti tu."

M-am schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer.Voi obtzine oricum. love struck"

vrem baietii gata sa ne iubeasca.nu avem nevoie de golani sa ne dezamageasca !"

ca 2 copii ei din cand in cand se my certau si tot ca doi copii ei se impacau.

va veni o zi cand imi vei spune "acum snt numy pentru tine" iar eu iti v-oi raspunde "ai fost pentru mne.acum fi pentru alta" winking"

"Daca` iti pasa de mine vreun pic`. Nu` ma`ntreba nimic .Lasa`ma acum`. Nu`ti face griji winking !

te iubeste dar iartal ca e baiat."

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte.

i know it will be all gone over and i will wake up thinking that everything was a dream

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tzine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni ! winking

credeam ca esti om bun si pervers nu o sa fi...dar tu ai distrus un suflet cu o joaca de copii.

i daca sunt fitzoasa nu cad repede in plasa , asa imi plke mie sa iti fac in ciuda tzie :

Intr`o zi blestemata ai venit la mine,mi-ai spus cuvinte dulci,ca vrei sa fiu cu tine,eu ty`am spus ca nu te cred,parca am simntit ceva,dar tu ca un om pervers,m`ai convins ca n`ui asa.

ce inima de gheata ai in tne , de gheata sunt si eu my inghetat si pe mne ;x

} Am nevOie d cineva da\' n\'am nevOie de Oricine...eO am nevOie dOar de cei kre au nevOie de mine!love struck:Xlove struck"

Unii spun ca`s dulce. altzii ca nu`s rea deloc. dar asa cum sunt. la multzi inima am frant winking

"DrAgUtZa Kt S tE fAc Sa Te UiTi De DoUa Ori, DuLcE sUfIcIeNt De MuLT, pUtIn NeBuNa DaR nIcI sAlBaTiCa, GeNuL dE fAtA cArE tE fAcE sA zAmBeStI."

zambetul e cea mai frumoasa arma,atat pentru prieteni cat si pentru dusmani!"

Personalitatea ma scapa de greu .Pt cu ce`i frumos . Ii place si lui Dumnezeu: X:X"

Pentru cine m`a acuzat c`as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n`ai stiut de unde am inceput winking

Noi 2 ne intelegem asa de bine.Deoarece Iubim Acelasi Lucru.Adica Pe Mnlove struck

O fata poate ierta cateodata un baiat care incearca sa o seduca,dar niciodata pe baiatul care rateaza o ocazie atunci cand i se ofera love struck"

Iubitule.Hainele si bijuteriile mi le cumpar singura ! De la tine vreau doar Respect happy

Nu VrEaU DeCaT sA iMi SpuI cA sUnT mAi BuNa Ca PrIeTeNa Tahee hee) :X\

E doar o fata cat se poate de obisnuita :X Kre nu are absolut nimic special . Are zile in kre parul ii sta ca naiba . si zile in care arata extraordinar :Xlove struck

Sunt extrem de simpla si extrem de clara. dar pot fi si extrem de calma si extrem de vulgara:X

Nu iubesti o femeie pentru ca e frumoasa, ea e frumoasa pentru ca o iubesti!

Toata judecata unui barbat.Nu valoreaza cat zambetul unei femei!love struck

"Femeia frumoasa place ochiului, femeia blanda place inimii. Prima este o adevarata bijuterie, dar a doua este o comoara.love struck

Cine ma-nveseleste,cine ma face sa zambesc? Cine-mi apare-n gand atunci cand ma trezesc? Cine-mi bantuie visele,bineinteles ca tu,Ma-ntrebi daca-am innebunit,Bineinteles ca nu love struck

Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presuslove struck

Zambetul este accesoriul meu preferat.

Oricat de interesant ar fi un barbat sigur exista undeva o femeie care e plictisita pana peste cap de ellaughing))

Principala problema a baietilor de bani gata este sexualitatea, astfel singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata.tati nu te cearta!

Eu Am O Viata Roz Si Vreau Un Baiat Care Sa Ma Iubesca Nu Am Nevoie De Un Golan Care Sa Ma Dezamageascawinking

"incerca sa privesti.e frumos afarawinking.recunoaste zambetul meu te baga in boala!

"Iubitule.daca vrei sa ma intorc.e ca mine sau delocwinking

Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata.drooling

love struck
Picture
} Fie ca de sfintele Sarbatori sa deschidem usa pentru oaspeti dragi, si inima pentru speranta, bucurie si lumina. Sa fim mai buni si sa privim inainte cu incredere, stiind ca daca avem credinta, drumul din fata noastra va fi presarat cu impliniri.

.CRACIUN FERICIT!

Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist``` De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis``!"\

Din tot ce`a fost nu regret nimic`.Dar acum regeret ca nu putem fi impreuna`! ;x Shtyy ai fost totul pentru mine`!sickdestinul meu e altul !

uneori viata e de ne'nteles.ea nu iarta, iar tu n'ai de ales.

Ambitia te ajuta dar orgoliul te distruge

"Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum !

mi place zambetul tau si chipul tau de copil ,Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci ;x

sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\

Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti,pentru tine ea traieste!"\\

Chiar daca iti gresesc.chiar daca sunt momente cand iti lipsesc.sa nu uiti.sunt langa tine si te iubesc love struck\

Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine...de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine love struck.

As vrea sa simti cât te iubesc sa-ntelegi cât îmi doresc sa crezi în mine .

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte

Din tot ce’a fost intre noi nimic nu regret sh parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau."

goneeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o pisica devine tigroaica daca traieste in jungla •spunea cineva. dar pana cand acea pisica devine tigroaica. oare nu o mananca celelalte tigroaice daca nu se maturizeaza repede? deci.lumea e o jungla sh unii dintre noi au de suferit daca nu se ''maturizeaza''sa spunem asa