| AnneMariie a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma. Am o problema. Pana acum ceva timp, imi apareau conversatiile de pe mess, si pe mail. iar acum nu imi mai apar. ce pot face sa-mi apara din nou. Cel mai explicit primeste fundita. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| jorjan a răspuns:

Deschizi messengerul apoi dai sus langa contacts Messenger apoi dai preferences apoi ai o lista in partea stanga dai click pe archive si bifezi yes, save all of my messages si cam atat iti vor aparea inapoi conversatiile in arhiva de pe messenger inclusiv pe mail.