| RedPorcelain a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa-mi da-ti si mie cateva site-uri cu imagini ale cartierului Tiglina (1, 2) din Galati, ale str. Domnesti din Galati.Eu am cautat dar nu am prea gasitsad...

2 răspunsuri:
| RedPorcelain explică:

Imi trebuie imagini nu descrieri... dar iti multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea sa ti le descriu in citeva vorbe,. Cartiere cu multe spatii verzi, pe alocuri invadate si ele de garaje, cartiere centrale iar Domneasca ultracentral, destul de linistite pentru ca au ramas acele blocuri vechi a caror proprietari sint in marea majoritate pensionari.