| adrianaxq a întrebat:

! Va rog frumos de tot sa ma ajutati sa fac cat mai multi followers.
Dau follow back la toti.
Am 250 de followeri momentan, si m-ati ajuta mult daca as face cat mai repede 500.
Nu trebuie sa lasati blogurile aici,pentru ca eu nu o sa intru des. Doar da-ti follow si veti primi back. happy
Fara unfollow, ca si eu dauwinking.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Aţi ajuns să cerşiţi followeri aşa cum cerşiţi like-uri pe facebook.
Poate ţi-aş da follow dacă mi-ar plăcea blog-ul tău. Asta dacă mi-ai da şi link-ul, evident.

| Northern a răspuns:

Faci colectie? La ce bun atatea?
Poate chiar nu ne place blogul tau.La asta nu te-ai gandit? happy
App, ai uitat sa ne dai link-ul...