| dyzzy22 a întrebat:

Va rog frumos! imi ziceti si mie unde as putea gasi romanul "panza de paianjen"online am cautat, dar nu am gasit nimic ...este un roman superb...ast indrumarile voastre!

2 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Am incercat si eu sa gasesc carte online dar nu am gasit-o.Mergi la biblioteca locala sau sau cea scolarawinking.

| sylvie a răspuns:

Da si eu am cautat-o ceva vreme; asta pana mi-am facut fisa la biblioteca orasului. E imposibil sa nu ai asa ceva in oras.
Cartea a aparut si la` Biblioteca pentru toti` poate cineva a cumparat-o si o poti imprumuta.