| diana_3310 a întrebat:

Va rog mult ajutor! cat de repede posibil. am un tel Samsung Galaxy Mini. tastatura initiala la mesaje era:tastatura Samsung" si din greseala am setat tastatura Swype. cum fac sa setez din noi tastatura Samsung? va rog rasp cat de repede posibilpuppy dog eyes

1 răspuns:
| DiaLos a răspuns:

Te duci in setari, si acolo cauti SETARI REGIONALE SI TEXT, intri, si ai mai jos SELECT. METOD. INTR, si alegi tastatura Samsung. Sper ca te-am ajutat. :-)