| BeeaSweet_3855 a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati... pe 10 iulie vine bon jovi in bucuresti in piata constitutiei, va rog daca mai stiti de unde se pot procura biletele (in afara de internet) sau daca stiti cat costa (sunt mare fan)! va rog mult de tot, orice informatie despre bilete funda+vot la toate rasp.(am nevoie urgent de bilet) va pup:* multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| NevastuicAaA a răspuns:

Pretul biletelor

VIP - 479, 3 lei
Tribuna - 372, 8 lei
Golden Circle - 298, 2 lei
Normal Circle - 186, 4 lei
Peluza Parlament - 159, 8 lei

Deja e greu sa mai gasesti bilete big grin
Si vecinii nostri vin la concert (Bulgarii, cei din Serbia, Austria...)
De acum daca iti mai ieil bilet sa iti iei si un binoclu cu tine laughing.
Trebuia sa cumperi bilete fix cand ai auzit ca vin.