| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Va rog raspundeti cat mai repede!
Sambata este petrecerea de adio a unui profesor voluntar de limba engleza din liceul unde invat.Ma puteti ajute si pe mine cu o melodie in limba romana potrivita pentru un asemenea eveniment? Trimiteti-mi un link!
Multumesc anticipat! :*:*:*

1 răspuns:
| εїз a răspuns:

Daca e profesor de engleza, de ce nu ii faci o surpriza cu o melodie in limba engleza?

Sau daca pleaca in strainatate. si nu este roman, in romana, dar daca este doar profesor. cel mai bine in engleza. il veti face mai fericit. Pt mai multe cautari, google te va ajutahappy