| florin9999 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti un film de comedie la care sa rad cu lacrimi! Ma plictisesc ingrozitor si as vrea sa vad un film. Ori un film la care sa rad cu lacrimi ori unul la care sa plang.

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

aproape eroi xxx

| Ecou a răspuns:

Gran Torino!

| julka a răspuns:

Ai vazut filmul Paul? A aparut recent si este o comedie SF.

| Silviu0101 a răspuns:

Iti recomand Dispicable Me e suuper filmul te razi de tooot, sau tias recomanda Alpha and Omega asta e ca sa plangi ca e vorba de 2 indragostiti is superi filmelehappy sper ca te-am ajutat, daca tiau placut sper sa primesc fundizahappy :X pa wave