| tulipenoir1996 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Caut o cabana, in Muntii Apuseni, cu 32 de locuri, dar doar pe doua nopti, in weekend(si sa fie cat mai iesftin posibil). Am tot cautat pe site-uri, dar nu gasesc niminc. Cel mai bun raspuns primeste fundaaaaa!

1 răspuns:
| spiritucraciunului a răspuns:

Are unchiul unui var de-al varului meu eu de fapt o vila are 4 dormitoare mari de 15 locuri se numeste Villa Vang intereseaza-te pe net si suna acolo si fa-ti rezervari