| cosmyna1 a întrebat:

Va rog spuneti un site de modificat poze

Unul in care pot sa pun stikere pe imagini, nu vreau sa le modific culoarea sau altgeva

Ceva gen Pizap sau Blingee.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Eu iti dau cel mai FUNNY site online de modificat poze ->>> EDITEAZA ONLINE FOTOGRAFII cu stelute, cercuri colorate, inimioare, ice...etc ->>> Intra aici http://pixlr.com/ da click pe -> Retro vintage effects

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Cel mai bun este Picnik, si eu il folosesc, e foarte bun

| Miruna1234 a răspuns:

Picnick se va inchide astazi happy Eu iti recomand photo scape. se instaleaza foarte usor si este simplu de folosit.