| 2DaYaNNa2 a întrebat:

Va rog sugestii de filme sau seriale :identice: cu Pretty Little Liars! Va Multumesc! >big grin

2 răspunsuri:
| LexiLaveil2 a răspuns:

Buna. Sa inteleg ca vrei ceva mistersmug
Este un serial "The lying game". Tin sa mentionez ca la carti este aceeasi autoare ca la Pretty little liars. Este super. Te tine in suspans.
Un alt serial asemanator sa zic asa este "Teen Wolf". Te tine in suspans inca din primele episoade. La fel este si "The secret circle".
Momentan, vizionez "Moonlight" si "The 4400", in paralel. Amandoua sunt mister.
Ma bucur daca te-am putut ajuta:*

| cladcovdaniela a răspuns:

Happy Town
The mentalist
The lying game
Criminal Minds
Harper's Island